Най-четени
1. radostinalassa
2. ivandimitrovbets
3. wonder
4. zahariada
5. mt46
6. mimogarcia
7. varg1
8. planinitenabulgaria
9. rosiela
10. iw69
11. getmans1
12. noshkov
13. forexninja
14. hadjito
2. ivandimitrovbets
3. wonder
4. zahariada
5. mt46
6. mimogarcia
7. varg1
8. planinitenabulgaria
9. rosiela
10. iw69
11. getmans1
12. noshkov
13. forexninja
14. hadjito
Най-популярни
Най-активни
1. sarang
2. mimogarcia
3. radostinalassa
4. djani
5. panazea
6. no1name
7. iw69
8. deathmetalverses
9. savaarhimandrit
10. dominos
2. mimogarcia
3. radostinalassa
4. djani
5. panazea
6. no1name
7. iw69
8. deathmetalverses
9. savaarhimandrit
10. dominos
Постинг
14.05 23:23 -
Бангаранга
Автор: mt46
Категория: Музика
Прочетен: 1383 Коментари: 10 Гласове:
Последна промяна: 14.05 23:27
Прочетен: 1383 Коментари: 10 Гласове:
10
Последна промяна: 14.05 23:27
.
.
.
Бангаранга
Пробуди се /1
Предай се на ослепителните светлини
Тази вечер никой няма да спи
Добре дошъл на бунта /2
/.../
1. или - съживи се
2.или - на веселбата
"Бангаранг" е термин от ямайски диалект, който означава бунт, бъркотия или пакост.
https://lyricstranslate.com/bg/dara-bulgaria-bangaranga-bulgarian
ПП: Успех на Дара. Песента "Бангаранга" се харесва и от много чужденци...
@ryxan2010 преди 1 месец 12 ТОЧКИ ОТ ОБЕДИНЕНОТО КРАЛСТВО 9 Отговор
@MйcXiRфLanĐф преди 1 месец
12 точки от Виетнам🇻🇳 10 Отговор 1 отговор
@roseapricot1761 преди 1 месец Поздрави от Сърбия
Bangaranga

@RaulOsmanlı-f8v преди 5 дни
12 точки от Азербайджан 🇦🇿 3 Отговор
@andrewclark9573 преди 4 часа (редактиран) Ако това не спечели тази година, значи нещо не е наред... отличната хаус музика надделява над всичко, особено ако е непочтителна. „ДОБРЕ ДОШЛИ В БУНТА!“ 41 Отговор 2 отговора
@nicolasroa7586 преди 1 месец
12 точки от Чили 🇨🇱 отиват при… България 🇧🇬 26 Отговор 2 отговора
@RomyEsser преди 1 месец
12 точки от Германия 🇩🇪 Много оригинално и незабравимо!
https://www.youtube.com/watch?v=J3oGYo_mekw&t=96s
.
.
Бангаранга
Пробуди се /1
Предай се на ослепителните светлини
Тази вечер никой няма да спи
Добре дошъл на бунта /2
/.../
1. или - съживи се
2.или - на веселбата
"Бангаранг" е термин от ямайски диалект, който означава бунт, бъркотия или пакост.
https://lyricstranslate.com/bg/dara-bulgaria-bangaranga-bulgarian
ПП: Успех на Дара. Песента "Бангаранга" се харесва и от много чужденци...
@ryxan2010 преди 1 месец 12 ТОЧКИ ОТ ОБЕДИНЕНОТО КРАЛСТВО 9 Отговор
12 точки от Виетнам🇻🇳 10 Отговор 1 отговор
Bangaranga

@RaulOsmanlı-f8v преди 5 дни
12 точки от Азербайджан 🇦🇿 3 Отговор
@nicolasroa7586 преди 1 месец
12 точки от Чили 🇨🇱 отиват при… България 🇧🇬 26 Отговор 2 отговора
@RomyEsser преди 1 месец
12 точки от Германия 🇩🇪 Много оригинално и незабравимо!
https://www.youtube.com/watch?v=J3oGYo_mekw&t=96s
Вълнообразно
Чудото стана - Дара триумфално спечели Е...
Бангаранга и Евровизия
Евровизия, свободата и кризата на европе...
Бангаранга и Евровизия
Евровизия, свободата и кризата на европе...
Следващ постинг
Предишен постинг
@agusanchrz
преди 1 месец
България печели тази година!!
Успех от Испания 🇪🇸🫶🏻🇧🇬
@SauROnmiKE
преди 1 месец (редактиран)
12 точки от Гърция, каква невероятна песен тази година за България!
758
@miska734
преди 1 месец
12 точки от мен от Полша ❤
10
Отговор
@Bigback35
преди 1 месец
12.ТОЧКИ ОТ ГЪРЦИЯ.
@hayksargsyan9453
преди 3 дни
12 точки от Армения 💙💙👍👍
3
Отговор
@superstar62266
преди 1 месец
НЕ МОГА ДА СПРА ДА СЛУШАМ ТОВА ❤️❤️ от Сърбияаа!!!!!
9
Отговор
@marianaradu9290
преди 1 месец (редактиран)
Квартали... Имате прекрасен изпълнител и невероятна песен... Поздрави от Букурещ 🎉❤
цитирайпреди 1 месец
България печели тази година!!
Успех от Испания 🇪🇸🫶🏻🇧🇬
@SauROnmiKE
преди 1 месец (редактиран)
12 точки от Гърция, каква невероятна песен тази година за България!
758
@miska734
преди 1 месец
12 точки от мен от Полша ❤
10
Отговор
@Bigback35
преди 1 месец
12.ТОЧКИ ОТ ГЪРЦИЯ.
@hayksargsyan9453
преди 3 дни
12 точки от Армения 💙💙👍👍
3
Отговор
@superstar62266
преди 1 месец
НЕ МОГА ДА СПРА ДА СЛУШАМ ТОВА ❤️❤️ от Сърбияаа!!!!!
9
Отговор
@marianaradu9290
преди 1 месец (редактиран)
Квартали... Имате прекрасен изпълнител и невероятна песен... Поздрави от Букурещ 🎉❤
Нищо не разбрах.
цитирайне става.
цитирайТук Дара е поставена в топ 10...
цитирайkvg55 написа:
Нищо не разбрах.
3. dobrodan - Даже и за софтпорно
08:46
не става.
цитирай08:46
не става.
В деня, в който обявиха DARA за участник на Евровизия, България се разцепи със звука на ръждясал бойлер, гръмнал в панелен апартамент, миришещ на кисело зеле и изгорял бушон.
Във Фейсбук първи пристигнаха специалистите по вокално майсторство, а такива са около 80% от народонаселението. Останалите 20% бяха геополитици и вирусолози. Хора, които пеят само когато ги настъпят в автобуса, внезапно започнаха да анализират „диафрагмената опора“ и „липсата на емоционална динамика“.
Един чичо от Левски, сниман с шаран и потник с надпис „Армани“, написа:
„Туй момиче няма душа.“
После качи клип как танцува кючек върху пластмасова маса на сватба в Павликени, докато някой пръскаше салфетки и пот по тавана.
След тях дойдоха патриотите. Те обясниха, че България трябвало да прати не поп певица, а:
– жена в народна носия,
– мъж с гайда,
– нестинар,
– поне един тъпан,
– два калпака,
– и разярен каракачански пес, който да лае ритмично на припева.
„Европа иска автентика!“, крещяха хора, които пишат „6te te izq“ под клипове от нестерилни кръчми и слушат сръбски турбофолк от 2009 година.
После нахлуха конспираторите.
Те вече знаеха истината.
Всичко било нагласено от:
– глобалистите,
– Брюксел,
– джендърите,
– веригите супермаркети,
– три масонски ложи,
– и братовчед на тонрежисьора, който имал апартамент в Несебър.
Един човек дори бе направил схема със стрелки, снимки и червени кръгчета, от която излизаше, че Евровизия всъщност се контролира от касиерка в хипермаркет и бивш DJ от Слънчака.
В същото време държавата догаряше тихо и достойно, като печка на дърва и въглища, забравена през август:
бензинът ударил тавана,
нафтата станала луксозна течност,
болници без лекари,
детски градини, превърнати в старчески домове,
пътища като археологически разкопки,
ток скъп,
вода няма,
младите бягат,
старите псуват телевизора,
ама под публикацията за певицата вече имаше 14 хиляди коментара и трима заплашваха с гражданска война.
Някъде по средата един дядо написа:
„Аз не знам коя е тая, ама едно време пращахме кисело мляко за износ.“
И странно...
Това май беше най-смисленият коментар.
Защото поне беше за нещо истинско.
И България продължаваше да си върви нанякъде, както винаги:
със скъсан ауспух,
светнала лампа за масло,
две кръпки по гумите
и народ, който се кара за певици, докато държавата бавно потъва в собствената си кал.
Но може би точно това ни е съдбата.
Да спорим до кръв за сцената, докато театърът отдавна гори.
Hasan Efraimov
15.05.2026 г.
цитирайВъв Фейсбук първи пристигнаха специалистите по вокално майсторство, а такива са около 80% от народонаселението. Останалите 20% бяха геополитици и вирусолози. Хора, които пеят само когато ги настъпят в автобуса, внезапно започнаха да анализират „диафрагмената опора“ и „липсата на емоционална динамика“.
Един чичо от Левски, сниман с шаран и потник с надпис „Армани“, написа:
„Туй момиче няма душа.“
После качи клип как танцува кючек върху пластмасова маса на сватба в Павликени, докато някой пръскаше салфетки и пот по тавана.
След тях дойдоха патриотите. Те обясниха, че България трябвало да прати не поп певица, а:
– жена в народна носия,
– мъж с гайда,
– нестинар,
– поне един тъпан,
– два калпака,
– и разярен каракачански пес, който да лае ритмично на припева.
„Европа иска автентика!“, крещяха хора, които пишат „6te te izq“ под клипове от нестерилни кръчми и слушат сръбски турбофолк от 2009 година.
После нахлуха конспираторите.
Те вече знаеха истината.
Всичко било нагласено от:
– глобалистите,
– Брюксел,
– джендърите,
– веригите супермаркети,
– три масонски ложи,
– и братовчед на тонрежисьора, който имал апартамент в Несебър.
Един човек дори бе направил схема със стрелки, снимки и червени кръгчета, от която излизаше, че Евровизия всъщност се контролира от касиерка в хипермаркет и бивш DJ от Слънчака.
В същото време държавата догаряше тихо и достойно, като печка на дърва и въглища, забравена през август:
бензинът ударил тавана,
нафтата станала луксозна течност,
болници без лекари,
детски градини, превърнати в старчески домове,
пътища като археологически разкопки,
ток скъп,
вода няма,
младите бягат,
старите псуват телевизора,
ама под публикацията за певицата вече имаше 14 хиляди коментара и трима заплашваха с гражданска война.
Някъде по средата един дядо написа:
„Аз не знам коя е тая, ама едно време пращахме кисело мляко за износ.“
И странно...
Това май беше най-смисленият коментар.
Защото поне беше за нещо истинско.
И България продължаваше да си върви нанякъде, както винаги:
със скъсан ауспух,
светнала лампа за масло,
две кръпки по гумите
и народ, който се кара за певици, докато държавата бавно потъва в собствената си кал.
Но може би точно това ни е съдбата.
Да спорим до кръв за сцената, докато театърът отдавна гори.
Hasan Efraimov
15.05.2026 г.
Да плюеш народа си! С измислици, при това!!!
Заслужаваш 10 тояги на голо под гърба!!!
цитирайЗаслужаваш 10 тояги на голо под гърба!!!
krumbelosvet написа:
Да плюеш народа си! С измислици, при това!!!
Заслужаваш 10 тояги на голо под гърба!!!
Заслужаваш 10 тояги на голо под гърба!!!
Нито текстът, нито музиката, нито заглавието-припев са български.
Това е "Песента, която представи България на Евровизия".
Жалко, че не е българска песен.
Днес слушам хърватска станция. Подкрепят си песни на хърватски и от хърватски автори и нито веднъж не пуснаха Бангаранга.
цитирайТова е "Песента, която представи България на Евровизия".
Жалко, че не е българска песен.
Днес слушам хърватска станция. Подкрепят си песни на хърватски и от хърватски автори и нито веднъж не пуснаха Бангаранга.
Търсене
Блогрол
1. М. Тачков - Български песни /стихосбирка/
2. М. Тачков - Ако бях премиер
3. Стойнев
4. Блог. бг - правила
5. Публикации - сп. "Пламък"
6. Плагиатска "стихосбирка"
7. "Добри да бъдем"
8. Най-хубавата
9. Молитва
10. Меджик
11. Да се завърнеш... Редактиране...
12. За държавата, цените, политиците и бюрократите
13. Всеки стих е път към Теб
14. Западният либерализъм е по-разрушителен от комунизма
15. Контрол чрез глада. Монсанто
16. Да бъдем максимално живи
17. М. Тачков - "Светлей, Училище"
18. М. Тачков - Светоглед
19. М. Тачков - Аз обвинявам
20. 29. Противоречия в автохтонната теория
21. Славянизация
2. М. Тачков - Ако бях премиер
3. Стойнев
4. Блог. бг - правила
5. Публикации - сп. "Пламък"
6. Плагиатска "стихосбирка"
7. "Добри да бъдем"
8. Най-хубавата
9. Молитва
10. Меджик
11. Да се завърнеш... Редактиране...
12. За държавата, цените, политиците и бюрократите
13. Всеки стих е път към Теб
14. Западният либерализъм е по-разрушителен от комунизма
15. Контрол чрез глада. Монсанто
16. Да бъдем максимално живи
17. М. Тачков - "Светлей, Училище"
18. М. Тачков - Светоглед
19. М. Тачков - Аз обвинявам
20. 29. Противоречия в автохтонната теория
21. Славянизация
