Най-четени
1. radostinalassa
2. ivandimitrovbets
3. varg1
4. wonder
5. mt46
6. zahariada
7. planinitenabulgaria
8. iw69
9. mimogarcia
10. noshkov
11. forexninja
12. kvg55
13. djani
14. hadjito
2. ivandimitrovbets
3. varg1
4. wonder
5. mt46
6. zahariada
7. planinitenabulgaria
8. iw69
9. mimogarcia
10. noshkov
11. forexninja
12. kvg55
13. djani
14. hadjito
Най-популярни
Най-активни
1. sarang
2. mimogarcia
3. radostinalassa
4. no1name
5. djani
6. vitolux
7. planinitenabulgaria
8. panazea
9. rosiela
10. iw69
2. mimogarcia
3. radostinalassa
4. no1name
5. djani
6. vitolux
7. planinitenabulgaria
8. panazea
9. rosiela
10. iw69
Постинг
09.05 23:31 -
Радевите кадри
Автор: mt46
Категория: Регионални
Прочетен: 695 Коментари: 2 Гласове:
Последна промяна: 09.05 23:35
Прочетен: 695 Коментари: 2 Гласове:
10
Последна промяна: 09.05 23:35
.
.
.
Тодор Беленски
Разгледах новите министри и посоката е притеснителна. Веднага прави впечатление външната министърка. Знаете, че тази позиция неизменно се дава на глобалист с външна закваска и вече "доказан кадър". Не съм изненадан, че и сега не е по-различно.
В подобни ръце попада и здравното министерство, което от пандемията насам също е доста притеснително. Няма да се спирам в детайли на биографиите, защото те са лесно проверими.
Културата е поверена на продуцент от шоубизнеса, свързан със Слави Трифонов.Съгласен съм с анализа на Велизар Енчев, че това показва отношението към културата.
Присъствието на Пеканов за мен също е много сериозна червена линия. Той беше сред основните лобисти за еврозоната.
Присъствието в администрацията на заместничката на Доцова, свързана с оня абсурден закон за цензурата на ИТН, също буди недоумение.
Един умен човек е казал, че кадрите решават всичко. Разбира се, има и министри, които определено ми харесват Имам добри впечатления от Иво Христов и Димитър Стоянов.. Цялостно обаче се създава впечатление на твърде много кадри от глобалистки и космополитен тип.
Не съм се и заблуждавал, че Радев ще смени външната посока, но с тези хора се притеснявам, че ще ни пуснат по твърде скоростна писта на "евроинтеграция". Надявам се да греша, но съм длъжен да бия камбаната .
При толкова много власт е доста важно да има балансирана политика. В момента геополитиката е страшно динамична и категорично не ни трябва да имаме администрация от кариеристки брюкселски тип. Допълвам още, че е притеснителна и свързаността на новата енергийна министърка с възобновяемите източници. Сериозна икономика без базови мощности няма. Ще следя под лупа какво твори за атомната и въглищната енергетика.
ПП: Нали разбирате, че Радев не може да шава много, понеже е зависим от Брюксел, от Вашингтон? И че България е като колониална държава...
Ето какво казва ИИ:
България не е колониална държава в класическия исторически смисъл. Днес тя е суверенна парламентарна република, член на Европейския съюз и НАТО.
В съвременния политически дебат обаче някои анализатори и опозиционни формации използват термина метафорично, за да опишат икономическа и политическа зависимост.
Критиката относно предполагаемия "колониален" статут обикновено се фокусира върху следните гледни точки:
1. Аргументи в подкрепа на тезата за "колониална зависимост"
.
.
Тодор Беленски
Разгледах новите министри и посоката е притеснителна. Веднага прави впечатление външната министърка. Знаете, че тази позиция неизменно се дава на глобалист с външна закваска и вече "доказан кадър". Не съм изненадан, че и сега не е по-различно.
В подобни ръце попада и здравното министерство, което от пандемията насам също е доста притеснително. Няма да се спирам в детайли на биографиите, защото те са лесно проверими.
Културата е поверена на продуцент от шоубизнеса, свързан със Слави Трифонов.Съгласен съм с анализа на Велизар Енчев, че това показва отношението към културата.
Присъствието на Пеканов за мен също е много сериозна червена линия. Той беше сред основните лобисти за еврозоната.
Присъствието в администрацията на заместничката на Доцова, свързана с оня абсурден закон за цензурата на ИТН, също буди недоумение.
Един умен човек е казал, че кадрите решават всичко. Разбира се, има и министри, които определено ми харесват Имам добри впечатления от Иво Христов и Димитър Стоянов.. Цялостно обаче се създава впечатление на твърде много кадри от глобалистки и космополитен тип.
Не съм се и заблуждавал, че Радев ще смени външната посока, но с тези хора се притеснявам, че ще ни пуснат по твърде скоростна писта на "евроинтеграция". Надявам се да греша, но съм длъжен да бия камбаната .
При толкова много власт е доста важно да има балансирана политика. В момента геополитиката е страшно динамична и категорично не ни трябва да имаме администрация от кариеристки брюкселски тип. Допълвам още, че е притеснителна и свързаността на новата енергийна министърка с възобновяемите източници. Сериозна икономика без базови мощности няма. Ще следя под лупа какво твори за атомната и въглищната енергетика.
ПП: Нали разбирате, че Радев не може да шава много, понеже е зависим от Брюксел, от Вашингтон? И че България е като колониална държава...
Ето какво казва ИИ:
България не е колониална държава в класическия исторически смисъл. Днес тя е суверенна парламентарна република, член на Европейския съюз и НАТО.
В съвременния политически дебат обаче някои анализатори и опозиционни формации използват термина метафорично, за да опишат икономическа и политическа зависимост.
Критиката относно предполагаемия "колониален" статут обикновено се фокусира върху следните гледни точки:
1. Аргументи в подкрепа на тезата за "колониална зависимост"
- Икономическа собственост: Значителна част от инфраструктурата, енергийните дружества и търговските вериги са собственост на чуждестранни корпорации, което поражда дискусии за изтичане на капитали извън страната.
- Външнополитическо влияние: Често се изразяват опасения, че ключови стратегически решения се вземат под влиянието или натиска на Брюксел, Вашингтон или други глобални геополитически сили, а не изцяло в национален интерес.
- Демографска криза: Масовата емиграция на квалифицирана работна ръка към Западна Европа се разглежда от някои критици като процес, облагодетелстващ развитите западни икономики за сметка на българския човешки капитал. YouTube·Поглед Инфо +2
- Европейска интеграция: Като пълноправен член на Европейския съюз, България участва равноправно във вземането на общностни решения и се възползва от общия европейски пазар и фондове за развитие.
- Конституционен ред: Страната има собствена демократична конституция, законова рамка, действащи институции и независимо управление чрез Народно събрание на Република България, избрано от българските граждани.
Вълнообразно
© Обикновен капитализъм
Загубата на българската идентичност
© Н2О и демокрацията или как българите о...
Загубата на българската идентичност
© Н2О и демокрацията или как българите о...
Лобисти и агенти за влияние оказват нати...
Хубаво преминало събитие. Закачени надст...
Хелиоцентрично
Хубаво преминало събитие. Закачени надст...
Хелиоцентрично
Следващ постинг
Предишен постинг
То както се казва денят си личи от заранта, но не е нужно да се бърза. Тоя недоволен от "глобалистите", други пък недоволни от кадрите свързани с КПСС и "Крим е руски" – няма угодия. Правилно е да се бие по конкретни действия на властта.
цитирайkvg55 написа:
То както се казва денят си личи от заранта, но не е нужно да се бърза. Тоя недоволен от "глобалистите", други пък недоволни от кадрите свързани с КПСС и "Крим е руски" – няма угодия. Правилно е да се бие по конкретни действия на властта.
Търсене
Блогрол
1. М. Тачков - Български песни /стихосбирка/
2. М. Тачков - Ако бях премиер
3. Стойнев
4. Блог. бг - правила
5. Публикации - сп. "Пламък"
6. Плагиатска "стихосбирка"
7. "Добри да бъдем"
8. Най-хубавата
9. Молитва
10. Меджик
11. Да се завърнеш... Редактиране...
12. За държавата, цените, политиците и бюрократите
13. Всеки стих е път към Теб
14. Западният либерализъм е по-разрушителен от комунизма
15. Контрол чрез глада. Монсанто
16. Да бъдем максимално живи
17. М. Тачков - "Светлей, Училище"
18. М. Тачков - Светоглед
19. М. Тачков - Аз обвинявам
20. 29. Противоречия в автохтонната теория
21. Славянизация
2. М. Тачков - Ако бях премиер
3. Стойнев
4. Блог. бг - правила
5. Публикации - сп. "Пламък"
6. Плагиатска "стихосбирка"
7. "Добри да бъдем"
8. Най-хубавата
9. Молитва
10. Меджик
11. Да се завърнеш... Редактиране...
12. За държавата, цените, политиците и бюрократите
13. Всеки стих е път към Теб
14. Западният либерализъм е по-разрушителен от комунизма
15. Контрол чрез глада. Монсанто
16. Да бъдем максимално живи
17. М. Тачков - "Светлей, Училище"
18. М. Тачков - Светоглед
19. М. Тачков - Аз обвинявам
20. 29. Противоречия в автохтонната теория
21. Славянизация
