2. ivandimitrovbets
3. varg1
4. wonder
5. zahariada
6. mt46
7. planinitenabulgaria
8. iw69
9. mimogarcia
10. noshkov
11. forexninja
12. kvg55
13. djani
14. hadjito
2. mimogarcia
3. radostinalassa
4. no1name
5. djani
6. vitolux
7. planinitenabulgaria
8. panazea
9. rosiela
10. iw69
.
.
- Автор: Нова телевизия
18 Фев 2026
Всички доказателства, събрани до момента, и експертизите сочат, че при Петрохан става въпрос за самоубийство, а при Околчица за убийства и последвало самоубийство. Това заяви заместник-апелативният прокурор на Апелативна прокуратура-София Наталия Николова на съвместен брифинг на прокуратурата и полицията. "В кръвта на Калушев е установено наличие на фенобарбитал - успокоително и хипнотично средство", обясни прокурорът. "На два от иззетите записи се вижда нещо, което е ключово за отношенията в групата. А именно наличието на йерархия, като безспорният ѝ лидер е Ивайло Калушев”, подчерта Николова. Не е имало други хора при хижа „Петрохан“ в нощта, в която там са загинали трима души. По отношение на боеприпасите тя потвърди информацията, изнесена от МВР, че те са се възпламенили по време на пожара. Дейността на тази група се е развивала години наред - както в България, така и в чужбина. В момента тя е предмет на разследване от Софийската градска прокуратура.
/.../
https://www.youtube.com/watch?v=svSGOsZ5vgk
Записите от камерите показват отчасти какво се е случило около хижа "Петрохан"... Може би за пръв път у нас има такава публичност по време на разследване на престъпление...
–––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––
Преди 15 г. сътворих музика по гениалното Ботево стихотворение "Обесването на Васил Левски" и направих клип на песента, изпята от мен...
19.02 20:12
ТО И ЗА КЕМПЕРА НЕ СА ПРОСЛЕДИЛИ...НИЩО ,ПРИ ТОЛКОВА КАМЕРИ
1 ч
Отговор
Djimito Luchano
ROBSTVOOOOO,KOGOTO SI ISKAT OBIVAT ,UTRE MOJE DA E VSEKI OT NAS,NO NALI VSEKI SI KAZVA N6AMA DASIM AS
46 м
Отговор
Михаил Биджов
Ми телепортация.... Вие няма как да знаете такива неща, само мвр.
1 ч
Отговор
Ivailo Kamenarov
Голяма жестокост от криминалитет на високо ниво🤢🤮🤬😥 истината няма да се узнае
1 ч
Отговор
Юли Енчев
Нали Златков е пътувал до София и би трябвало да се е върнал оттам - от южната страна на Петрохан. А кемперът е тръгнал на север към Бързия и Вършец. Как да се пресрещнат тогава?!
4 ч
Отговор
Редактирано
Радка Георгиева
Не само наркотици ,имало е трафик на хора.
59 м
Отговор
Jaklin Topschieva
Няма да е Къдравата Сю….надяваме се,Новият Министър да осветли тия записи и лъжи!
27 м
Отговор
Maria Vasileva
Защо кемпера цяла седмица след убийството е обикалял ,взел е момиче,оставили го до тях,нали го издирваха,няма начин и те да не са чули,че ги издирват,майката на едно от момчетата каза,че е звъняла но телефоните били изключени ,това е една седмица, жалко за децата.
2 ч
Отговор
Гергана Трифонова
Вашият читател явно нещо е гледал,но не догледал ,а пък вие вместо да бързате да пишете ,щеше да е добре да проверите
На камерите се вижда ,че след като кемперът потегля ,Пламен и Ивей също тръгват с черен джип,час след това се връщат с черният и сивият джип
Т.е.предполага се ,че някъде по пътя Николай се качва на кемпера ,а Пламен и Ивей прибират колите
4 ч
Отговор
Иван Близнаков
Вече май и най невежи е на ясно, че всичко представено ни за "Петрихан" е един голям ФАРС.
59 м
Отговор
Petya Slavova
Някой гледал ли и пълните записи? Те са около 3 часа. Предоставени са на журналистите.
5 ч
Отговор
Elsa Krasteva
Сериозно ли е това?Сигурни ли сте???
5 ч
Отговор
Валентин Стоянов Деянов
А къде казват че Николай Златков е излязъл с джипа в 07.12 ч 🙄
3 ч
Отговор
Милко Говедарски
Кой е този ваш ...читател, там ли е Бил
19 м
Отговор
Nikolai Jelev Ivanov
Лошото е че има 6 трупа ,а истината няма да се разбере.
1 ч
Отговор
Iveta Ivanova
Предлагам, МВР, Прокуратурата,ДАНС, ГДБОП и всички разследващи, да бъдат номинирани за Оскар за всички времена за най-добра кинопродукция "Петрохан"! Търси се и режисьора, за да получи наградата!
48 м
Отговор
Ивайло Марков
И никъде на записите няма две кучета...
4 ч
Отговор
Petko Tenev
А ми сегааааа.....
5 ч
Отговор
Magi Metodieva
Ало, птичките, нали сте разследващи журналя, много снизихте нивото до " една госпожа каза"
4 ч
Отговор
Malenko Palenko
От прости корумпирани политици и дансаджии толкоз.
1 ч
Отговор
Jivka Dragova
хайде разследващите ,давайте за кемпера да видим там какво скълапихте. много време загубихме с хижата, а вие спечелихте за околчица .Там всичко трябва да е изпипано.Да не се изложите пак ей.
1 ч
Отговор
Fatme Ahmedova
МВР мълчи за пикапа, защото той разваля удобната им версия.
1 ч
Отговор
Антония Сабинова
После българите били интелигентна нация. Направо е плашещо. Само не разбрахме как мафията ги е убила в упор, защото това е лесно доказуемо и защо е убила 15 годишно дете, чийто баща не го е виждал от почти година.
21 м
Отговор
Редактирано
Hristo Manov
Въобще не ме интересува, ако ще и на кокили да се е придвижвал. Престанете да ни занимавате с тези ненормалници и извратеняци!
19 м
Отговор
Vangelia Ka
Как ДАНС, са били преди всички на мястото и човека, който пръв е дал показания е напуснал България веднага след това( дано е жив).Не трябва ли да получим отговори на това и всичко ще ни се изясни. Петрохан близо до Сръбската граница, а къщата близо до Турската. Преди няколко седмици сръбските органи са заловили голямо количество дрога. Почти веднага след това се "самоубиват ритуално" нашите ренджери.
2 ч
Отговор
Редактирано
Reni Zlatanova
Защо МВР не публикува пълен запис на движението на сребристия пикап?
1 ч
Отговор
Ivailo Erdelski
Аз незнам какво толкова се разнищва утрепали са ги като кучета и тва е секти и разни други объркали са схемата и чистка
И въпреки това мнозина не вярват на официалната версия, а вярват в конспиративни теории... Половината фейсбуковци разследват, разнищват случая, питат защо това било така, а не иначе... Разни аматьори предлагат теории... Стотици малоумници коментират, задават чукундурски въпроси...
М. Тачков
2. М. Тачков - Ако бях премиер
3. Стойнев
4. Блог. бг - правила
5. Публикации - сп. "Пламък"
6. Плагиатска "стихосбирка"
7. "Добри да бъдем"
8. Най-хубавата
9. Молитва
10. Меджик
11. Да се завърнеш... Редактиране...
12. За държавата, цените, политиците и бюрократите
13. Всеки стих е път към Теб
14. Западният либерализъм е по-разрушителен от комунизма
15. Контрол чрез глада. Монсанто
16. Да бъдем максимално живи
17. М. Тачков - "Светлей, Училище"
18. М. Тачков - Светоглед
19. М. Тачков - Аз обвинявам
20. 29. Противоречия в автохтонната теория
21. Славянизация

