Най-четени
1. radostinalassa
2. ivandimitrovbets
3. zahariada
4. planinitenabulgaria
5. iw69
6. wonder
7. kvg55
8. mt46
9. mimogarcia
10. varg1
11. rosiela
12. getmans1
13. hadjito
14. noshkov
2. ivandimitrovbets
3. zahariada
4. planinitenabulgaria
5. iw69
6. wonder
7. kvg55
8. mt46
9. mimogarcia
10. varg1
11. rosiela
12. getmans1
13. hadjito
14. noshkov
Най-популярни
Най-активни
1. sarang
2. mimogarcia
3. radostinalassa
4. djani
5. panazea
6. iw69
7. savaarhimandrit
8. deathmetalverses
9. no1name
10. dominos
2. mimogarcia
3. radostinalassa
4. djani
5. panazea
6. iw69
7. savaarhimandrit
8. deathmetalverses
9. no1name
10. dominos
Постинг
18.02.2017 22:45 -
????
.
.
.
????
Къде си, народе?
Няма те? Ням си? Изтребен -
от по-добри поробители?...
Като камък надгробен
остават след тебе
четирите въпросителни...
Марин Тачков
февруари 2017 г.
.
.
????
Къде си, народе?
Няма те? Ням си? Изтребен -
от по-добри поробители?...
Като камък надгробен
остават след тебе
четирите въпросителни...
Марин Тачков
февруари 2017 г.
Вълнообразно
Следващ постинг
Предишен постинг
Вълнуваща песен! Звучи със страшна сила!
През сълзи казвам: Помним и е време на Апостола да отговорим с бюлетината на Истината: "Не щем да сме роби от 21 век!"
цитирайПрез сълзи казвам: Помним и е време на Апостола да отговорим с бюлетината на Истината: "Не щем да сме роби от 21 век!"
Поздрави за стиха, кратко и ясно си казал всичко! Хареса ми и видеото, въздействащо е!
цитирайzaw12929 написа:
Вълнуваща песен! Звучи със страшна сила!
През сълзи казвам: Помним и е време на Апостола да отговорим с бюлетината на Истината: "Не щем да сме роби от 21 век!"
През сълзи казвам: Помним и е време на Апостола да отговорим с бюлетината на Истината: "Не щем да сме роби от 21 век!"
Изборите са като игра на белот... Цакане. Прецакване... Бюлетини-бЕлотини... Кой кого ще мине...
М. Тачков
paciencia написа:
Поздрави за стиха, кратко и ясно си казал всичко! Хареса ми и видеото, въздействащо е!
Хубав стих - по ботевски ударен, смел. Песента е много емоционална, мелодична - много ми хареса!
Поклон пред паметта на най-верния син на родината, Апостола на българската свобода - Васил Левски!
цитирайПоклон пред паметта на най-верния син на родината, Апостола на българската свобода - Васил Левски!
donchevav написа:
Хубав стих - по ботевски ударен, смел. Песента е много емоционална, мелодична - много ми хареса!
Поклон пред паметта на най-верния син на родината, Апостола на българската свобода - Васил Левски!
Поклон пред паметта на най-верния син на родината, Апостола на българската свобода - Васил Левски!
Поклон!...
Търсене
Блогрол
1. М. Тачков - Български песни /стихосбирка/
2. М. Тачков - Ако бях премиер
3. Стойнев
4. Блог. бг - правила
5. Публикации - сп. "Пламък"
6. Плагиатска "стихосбирка"
7. "Добри да бъдем"
8. Най-хубавата
9. Молитва
10. Меджик
11. Да се завърнеш... Редактиране...
12. За държавата, цените, политиците и бюрократите
13. Всеки стих е път към Теб
14. Западният либерализъм е по-разрушителен от комунизма
15. Контрол чрез глада. Монсанто
16. Да бъдем максимално живи
17. М. Тачков - "Светлей, Училище"
18. М. Тачков - Светоглед
19. М. Тачков - Аз обвинявам
20. 29. Противоречия в автохтонната теория
21. Славянизация
2. М. Тачков - Ако бях премиер
3. Стойнев
4. Блог. бг - правила
5. Публикации - сп. "Пламък"
6. Плагиатска "стихосбирка"
7. "Добри да бъдем"
8. Най-хубавата
9. Молитва
10. Меджик
11. Да се завърнеш... Редактиране...
12. За държавата, цените, политиците и бюрократите
13. Всеки стих е път към Теб
14. Западният либерализъм е по-разрушителен от комунизма
15. Контрол чрез глада. Монсанто
16. Да бъдем максимално живи
17. М. Тачков - "Светлей, Училище"
18. М. Тачков - Светоглед
19. М. Тачков - Аз обвинявам
20. 29. Противоречия в автохтонната теория
21. Славянизация

