Най-четени
1. radostinalassa
2. ivandimitrovbets
3. varg1
4. wonder
5. mt46
6. zahariada
7. planinitenabulgaria
8. iw69
9. mimogarcia
10. noshkov
11. forexninja
12. kvg55
13. djani
14. hadjito
2. ivandimitrovbets
3. varg1
4. wonder
5. mt46
6. zahariada
7. planinitenabulgaria
8. iw69
9. mimogarcia
10. noshkov
11. forexninja
12. kvg55
13. djani
14. hadjito
Най-популярни
Най-активни
1. sarang
2. mimogarcia
3. radostinalassa
4. no1name
5. djani
6. vitolux
7. planinitenabulgaria
8. panazea
9. rosiela
10. iw69
2. mimogarcia
3. radostinalassa
4. no1name
5. djani
6. vitolux
7. planinitenabulgaria
8. panazea
9. rosiela
10. iw69
Постинг
03.05.2021 12:09 -
Две чудесни изпълнения
.
.
.
Уникален е Борис Машалов! С широк гласов диапазон и специфичен тембър...
.
.
Уникален е Борис Машалов! С широк гласов диапазон и специфичен тембър...
ВИНО ПИЯТ ПЕТДЕСЕТ ЮНАКА - текст и песен...
Никола Вапцаров - руска слуга предател Т...
буква "Б"/ 17 /
Никола Вапцаров - руска слуга предател Т...
буква "Б"/ 17 /
Следващ постинг
Предишен постинг
Невероятна песен!
Спускаме се от Рила и пеем "Провикнал се е Никола, провиквал се е Николчо ...", а насреща по пътеката друга група туристи. Един от тях се отдели от групата и се затича към нас с викове "Спрете, бе! Спрете да пеете!". Ние учудено попитахме защо. А оня ни отговаря : "Абе има шап по говедата, не знаете ли?".
цитирайСпускаме се от Рила и пеем "Провикнал се е Никола, провиквал се е Николчо ...", а насреща по пътеката друга група туристи. Един от тях се отдели от групата и се затича към нас с викове "Спрете, бе! Спрете да пеете!". Ние учудено попитахме защо. А оня ни отговаря : "Абе има шап по говедата, не знаете ли?".
Христос воскресе!
Здраве и благополучие!
Много специфичен глас - бархетно мек и топъл, и сладък, красиво оцветен и богат - уникален!
Борис Машалов е мой съгражданин. Израснала съм със "Заблеяло ми агънце", с нея след години приспивах и аз моя син. "Изкарвай, Гано, говеда" пък беше любима песен на майка ми - все казваше, че песента била за нея. И тя беше Гана, и тя като младо момиче пасла бащините си говеда и така се запознала с баща ми, който също бил пастир на фамилната чарда :)))
Благодаря ти, Марине, за това припомняне!
Хареса ми и гласът на Сунай Чалъков. Прочетох, че е носител на много награди от наши и международни конкурси, сред тях и от едно от последните издания на "Златният Орфей".
Много подходяща илюстрация към атмосферата на отшумяващия празник!
Поздрави, Марине!
цитирайЗдраве и благополучие!
Много специфичен глас - бархетно мек и топъл, и сладък, красиво оцветен и богат - уникален!
Борис Машалов е мой съгражданин. Израснала съм със "Заблеяло ми агънце", с нея след години приспивах и аз моя син. "Изкарвай, Гано, говеда" пък беше любима песен на майка ми - все казваше, че песента била за нея. И тя беше Гана, и тя като младо момиче пасла бащините си говеда и така се запознала с баща ми, който също бил пастир на фамилната чарда :)))
Благодаря ти, Марине, за това припомняне!
Хареса ми и гласът на Сунай Чалъков. Прочетох, че е носител на много награди от наши и международни конкурси, сред тях и от едно от последните издания на "Златният Орфей".
Много подходяща илюстрация към атмосферата на отшумяващия празник!
Поздрави, Марине!
kvg55 написа:
Невероятна песен!
Спускаме се от Рила и пеем "Провикнал се е Никола, провиквал се е Николчо ...", а насреща по пътеката друга група туристи. Един от тях се отдели от групата и се затича към нас с викове "Спрете, бе! Спрете да пеете!". Ние учудено попитахме защо. А оня ни отговаря : "Абе има шап по говедата, не знаете ли?".
Спускаме се от Рила и пеем "Провикнал се е Никола, провиквал се е Николчо ...", а насреща по пътеката друга група туристи. Един от тях се отдели от групата и се затича към нас с викове "Спрете, бе! Спрете да пеете!". Ние учудено попитахме защо. А оня ни отговаря : "Абе има шап по говедата, не знаете ли?".
donchevav написа:
Христос воскресе!
Здраве и благополучие!
Много специфичен глас - бархетно мек и топъл, и сладък, красиво оцветен и богат - уникален!
Борис Машалов е мой съгражданин. Израснала съм със "Заблеяло ми агънце", с нея след години приспивах и аз моя син. "Изкарвай, Гано, говеда" пък беше любима песен на майка ми - все казваше, че песента била за нея. И тя беше Гана, и тя като младо момиче пасла бащините си говеда и така се запознала с баща ми, който също бил пастир на фамилната чарда :)))
Благодаря ти, Марине, за това припомняне!
Хареса ми и гласът на Сунай Чалъков. Прочетох, че е носител на много награди от наши и международни конкурси, сред тях и от едно от последните издания на "Златният Орфей".
Много подходяща илюстрация към атмосферата на отшумяващия празник!
Поздрави, Марине!
Здраве и благополучие!
Много специфичен глас - бархетно мек и топъл, и сладък, красиво оцветен и богат - уникален!
Борис Машалов е мой съгражданин. Израснала съм със "Заблеяло ми агънце", с нея след години приспивах и аз моя син. "Изкарвай, Гано, говеда" пък беше любима песен на майка ми - все казваше, че песента била за нея. И тя беше Гана, и тя като младо момиче пасла бащините си говеда и така се запознала с баща ми, който също бил пастир на фамилната чарда :)))
Благодаря ти, Марине, за това припомняне!
Хареса ми и гласът на Сунай Чалъков. Прочетох, че е носител на много награди от наши и международни конкурси, сред тях и от едно от последните издания на "Златният Орфей".
Много подходяща илюстрация към атмосферата на отшумяващия празник!
Поздрави, Марине!
Интересно! Както винаги, ти си сладкодумна... И аз от ранни години съм обикнал хубавата българска народна, а и естрадна, музика...
Благоприятни делници и празници!...
Търсене
Блогрол
1. М. Тачков - Български песни /стихосбирка/
2. М. Тачков - Ако бях премиер
3. Стойнев
4. Блог. бг - правила
5. Публикации - сп. "Пламък"
6. Плагиатска "стихосбирка"
7. "Добри да бъдем"
8. Най-хубавата
9. Молитва
10. Меджик
11. Да се завърнеш... Редактиране...
12. За държавата, цените, политиците и бюрократите
13. Всеки стих е път към Теб
14. Западният либерализъм е по-разрушителен от комунизма
15. Контрол чрез глада. Монсанто
16. Да бъдем максимално живи
17. М. Тачков - "Светлей, Училище"
18. М. Тачков - Светоглед
19. М. Тачков - Аз обвинявам
20. 29. Противоречия в автохтонната теория
21. Славянизация
2. М. Тачков - Ако бях премиер
3. Стойнев
4. Блог. бг - правила
5. Публикации - сп. "Пламък"
6. Плагиатска "стихосбирка"
7. "Добри да бъдем"
8. Най-хубавата
9. Молитва
10. Меджик
11. Да се завърнеш... Редактиране...
12. За държавата, цените, политиците и бюрократите
13. Всеки стих е път към Теб
14. Западният либерализъм е по-разрушителен от комунизма
15. Контрол чрез глада. Монсанто
16. Да бъдем максимално живи
17. М. Тачков - "Светлей, Училище"
18. М. Тачков - Светоглед
19. М. Тачков - Аз обвинявам
20. 29. Противоречия в автохтонната теория
21. Славянизация

