Най-четени
1. radostinalassa
2. ivandimitrovbets
3. wonder
4. mt46
5. zahariada
6. varg1
7. planinitenabulgaria
8. iw69
9. mimogarcia
10. noshkov
11. forexninja
12. djani
13. kvg55
14. leonleonovpom2
2. ivandimitrovbets
3. wonder
4. mt46
5. zahariada
6. varg1
7. planinitenabulgaria
8. iw69
9. mimogarcia
10. noshkov
11. forexninja
12. djani
13. kvg55
14. leonleonovpom2
Най-популярни
Най-активни
1. sarang
2. mimogarcia
3. radostinalassa
4. djani
5. panazea
6. no1name
7. iw69
8. deathmetalverses
9. dominos
10. rosiela
2. mimogarcia
3. radostinalassa
4. djani
5. panazea
6. no1name
7. iw69
8. deathmetalverses
9. dominos
10. rosiela
Постинг
12.10.2011 09:21 -
Път към райските врати
Ех, защо ли се търкалям
по студената Земя?...
По-добре - да обикалям
твоите... полукълба!...
И защо ли да се взирам
към далечните звезди? -
По-красиви, топли, мили -
са ми твоите очи!...
И защо ми е да зная
как Земята се върти?...
Ти си пътят към безкрая!
И към райските врати...
Марин Тачков
8-11 октомври 2011 г.
по студената Земя?...
По-добре - да обикалям
твоите... полукълба!...
И защо ли да се взирам
към далечните звезди? -
По-красиви, топли, мили -
са ми твоите очи!...
И защо ми е да зная
как Земята се върти?...
Ти си пътят към безкрая!
И към райските врати...
Марин Тачков
8-11 октомври 2011 г.
Вълнообразно
след онази покана " Да идем на екскурзия до Ада!", това звучи повече от райско....
И сполучлива "гарнитура" с песента на Експреса -Д!
Поздрави!!!
цитирайИ сполучлива "гарнитура" с песента на Експреса -Д!
Поздрави!!!
Наистина - нека се върти ! А ти си знаеш пътя за - Райските врати!
Нали...!
цитирайНали...!
3.
hristo27 -
Марине, не винаги пътят към рая е ...
12.10.2011 11:47
12.10.2011 11:47
Марине, не винаги пътят към рая е постлан с рози!
цитирай1. vahisht - Страхотно повествование...
10:05
след онази покана " Да идем на екскурзия до Ада!", това звучи повече от райско....
И сполучлива "гарнитура" с песента на Експреса -Д!
Поздрави!!!
цитирай10:05
след онази покана " Да идем на екскурзия до Ада!", това звучи повече от райско....
И сполучлива "гарнитура" с песента на Експреса -Д!
Поздрави!!!
jabalka написа:
Наистина - нека се върти ! А ти си знаеш пътя за - Райските врати!
Нали...!
Нали...!
зная -
има ли любима,
с мене да върви... :)
hristo27 написа:
Марине, не винаги пътят към рая е постлан с рози!
Нежен стих, обичлив...
цитирайdushka написа:
Нежен стих, обичлив...
Поздрави, Mt46! Хареса ми!:)))
цитирайneprosvet написа:
Поздрави, Mt46! Хареса ми!:)))
за да е щастлив, само една любов! Поздрав за пътя към рая!
цитирай
12.
анонимен -
Момче,
12.10.2011 15:16
12.10.2011 15:16
ти ми скри шапката с тези полукълба. Добре си го написал.
цитирайМного светъл и нежен път към Райските врати .
Хубав стих ... хареса ми .
цитирайХубав стих ... хареса ми .
makont написа:
за да е щастлив, само една любов! Поздрав за пътя към рая!
анонимен написа:
ти ми скри шапката с тези полукълба. Добре си го написал.
stela50 написа:
Много светъл и нежен път към Райските врати .
Хубав стих ... хареса ми .
Хубав стих ... хареса ми .
Много двусмислени тези полукълба - освен другото, почти веднага се сетих и за мозъчните полукълба - и се запитах - какво ли е искал да каже авторът???;))))
цитирайmagicktarot написа:
Много двусмислени тези полукълба - освен другото, почти веднага се сетих и за мозъчните полукълба - и се запитах - какво ли е искал да каже авторът???;))))
.............................
Едва сега разбрах за кой полукълба става на въпрос...;)
magicktarot написа:
Много двусмислени тези полукълба - освен другото, почти веднага се сетих и за мозъчните полукълба - и се запитах - какво ли е искал да каже авторът???;))))
dolsineq написа:
.............................
Едва сега разбрах за кой полукълба става на въпрос...;)
magicktarot написа:
Много двусмислени тези полукълба - освен другото, почти веднага се сетих и за мозъчните полукълба - и се запитах - какво ли е искал да каже авторът???;))))
.............................
Едва сега разбрах за кой полукълба става на въпрос...;)
Любов.... и музика! :))
цитирайsilwiqna написа:
Любов.... и музика! :))
"И защо ми е да зная
как Земята се върти?...
Ти си пътят към безкрая!
И към райските врати..."
С пожелания да намериш пътя към безкрая и към райските врати Марине! :))
цитирайкак Земята се върти?...
Ти си пътят към безкрая!
И към райските врати..."
С пожелания да намериш пътя към безкрая и към райските врати Марине! :))
alexs написа:
"И защо ми е да зная
как Земята се върти?...
Ти си пътят към безкрая!
И към райските врати..."
С пожелания да намериш пътя към безкрая и към райските врати Марине! :))
как Земята се върти?...
Ти си пътят към безкрая!
И към райските врати..."
С пожелания да намериш пътя към безкрая и към райските врати Марине! :))
романтичен стих. Поздрави!
цитирайtroia написа:
романтичен стих. Поздрави!
Търсене
Блогрол
1. М. Тачков - Български песни /стихосбирка/
2. М. Тачков - Ако бях премиер
3. Стойнев
4. Блог. бг - правила
5. Публикации - сп. "Пламък"
6. Плагиатска "стихосбирка"
7. "Добри да бъдем"
8. Най-хубавата
9. Молитва
10. Меджик
11. Да се завърнеш... Редактиране...
12. За държавата, цените, политиците и бюрократите
13. Всеки стих е път към Теб
14. Западният либерализъм е по-разрушителен от комунизма
15. Контрол чрез глада. Монсанто
16. Да бъдем максимално живи
17. М. Тачков - "Светлей, Училище"
18. М. Тачков - Светоглед
19. М. Тачков - Аз обвинявам
20. 29. Противоречия в автохтонната теория
21. Славянизация
2. М. Тачков - Ако бях премиер
3. Стойнев
4. Блог. бг - правила
5. Публикации - сп. "Пламък"
6. Плагиатска "стихосбирка"
7. "Добри да бъдем"
8. Най-хубавата
9. Молитва
10. Меджик
11. Да се завърнеш... Редактиране...
12. За държавата, цените, политиците и бюрократите
13. Всеки стих е път към Теб
14. Западният либерализъм е по-разрушителен от комунизма
15. Контрол чрез глада. Монсанто
16. Да бъдем максимално живи
17. М. Тачков - "Светлей, Училище"
18. М. Тачков - Светоглед
19. М. Тачков - Аз обвинявам
20. 29. Противоречия в автохтонната теория
21. Славянизация

